تهران، جنت اباد جنوبی، انتهای چهار باغ شرقی ،خیابان یاس، کوچه یاس نهم ، پلاک ۱۲
021-44478930 09121306522

پلان روف گاردن

امروزه با پیشرفت صنعت و شهرنشینی وجود روف گاردن به یکی از ملزومات در هر ساختمانی با  هر کاربری تبدیل شده است. نیاز به داشتن فضایی سبز و خصوصی برای گذراندن اوقات فراغت و یا برگزاری جلسات و دورهمی ها سبب شد تا روف گاردن در سراسر جهان به یک اصل در هر ساختمانی تبدیل شود و سبب افزایش سرانه سبزینگی در همه شهرها گردد.

 نخستین قدم برای داشتن یک بام سبز زیبا، طراحی پلان روف گاردن است. شرکت چکادبام سبز شهر به عنوان شرکت مادر دارای 10 سال سابقه تخصصی در زمینه اجرا و طراحی روف گاردن به روش پرتابل و مدولار در سبز کردن بام ساختمان هایتان همراه شما است.

 

روش پرتابل و مدولار بر مبنای استانداردهای ایالات متحده می باشد همچنین اقلام در این شرکت به صورت پیش ساخته و از مصالح بومی تولید شده است. در این روش آنچه حائز اهمیت است به دلیل پرتابل بودن اقلام، قابلیت طراحی مجدد پلان روف گاردن وجود دارد.

 

مهندسین شرکت چکادبام پس از بازدید از بام شما، متناسب با کاربری ساختمان(مسکونی، اداری و یا تجاری) به طراحی دوبعدی و سه بعدی بام می پردازند. به عنوان مثال در طراحی فضاهای مسکونی، تفکیک فضایی برای استفاده چند خانواده به طور همزمان، فضای نشستن، تجهیزاتی مانند تاب، ابنما و … در نظر گرفته می شود.

 

این در حالیست که در روف گاردن فضاهای اداری، فضایی برای برگزاری جلسات و یا استراحت کارکنان طراحی می شود. در نهایت طرح مورد نظر به صورت آلبوم طراحی همراه با انیمیشن طرح و برآورد قیمت خدمت کارفرمای محترم ارائه می شود.

در ادامه بخوانید  نمونه طراحی سه بعدی تراس سبز

 

شرکت چکادبام مفتخر است با اجرای بیش از 2000 روف گاردن بزرگ و کوچک در سراسر ایران، در مسیر سبز کردن بام ها و افزایش سرانه سبزینگی کشور قدم بزرگی برداشته که این امر سبب جلب اعتماد و همراهی شما عزیزان در این مسیر سبز گردیده است.  

5/5 - (6 امتیاز)
Call Now Button