تهران، جنت اباد جنوبی، انتهای چهار باغ شرقی ،خیابان یاس، کوچه یاس نهم ، پلاک ۱۲
021-44478930 09121306522

روف گاردن در تهران

شرکت طراح و مجری روف گاردن در تهران

طراحی و اجرای روف گاردن در تهران گاهاً توسط شرکت های متفرقه بسیاری انجام میگیرد که متاسفانه بدون علم کافی به سیستم اجرای روف گاردن و بدون توجه به نیازهای آن نسبت به اجرای روف گاردن اقدام می نمایند. اجرای روف گاردن در کل نیازمند شناخت و آشنایی با علم معماری، عمران، طراحی صنعتی، فضای سبز و … به صورت همزمان میباشد.
از جمله شرکت های مجری روف گاردن در تهران که با علم مهندسی کلیه جوانب فضای سبز عمودی را شناسایی نموده و تجربه فراوانی در زمینه اجرا کسب نموده است، شرکت چکاد بام سبز شهر می باشد.

شرکت چکاد بام سبز شهر اولین و قویترین طراح و مجری روف گاردن پرتابل مدولار در تهران و ایران

این شرکت در سال 1384 با عنوان شرکت مهندسین مشاور چکاد نو ادیشان طرح تأسیس شد و دارای گواهینامه صلاحیت خدمات مشاوره در زمینه پایه سه تخصص شهرسازی، پایه سه تخصص ساختمان های آموزشی، ورزشی، بهداشتی و درمانی، پایه سه تخصص ساختمان های مسکونی، تجاری، اداری، صنعتی و نظامی و پایه سه تخصص ژئوتکنیک می باشد. این شرکت به صورت تخصصی از سال 1390 با استراتژی همزیستى پایدار معمارى و شهرسازى با محیط زیست و همچنین ارتقاء کیفیت فضای سبز عمودی و بالا بردن سرانه فضای سبز در ایران مطالعات و تمرکز خود را در زمینه فضاهای سبز عمودی معطوف نمود. این شرکت تا به امروز روکورد دار اجرای بالاترین حجم پروژه اجرای روف گاردن در تهران و سرتاسر ایران می باشد.

تصاویر روف گاردن تهران

چند نمونه از عکس های پروژه های روف گاردن اجرا شده در تهران در زیر آورده شده که برای مشاهده تصاویر پروژه ها می توانید بر روی هر عکس کلیک کنید و یا برای مشاهده بقیه پروژه ها در تهران و سراسر ایران بر روی “پروژه های روف گاردن” کلیک کنید

در ادامه بخوانید  مراحل ساخت دیوار سبز

 

روف گاردن در تهران پونک green roof garden in tehran poonak
نمونه روف گاردن در تهران – پونک
روف گاردن در تهران کامرانیه green roof garden in tehran kamraniyeh
نمونه روف گاردن در تهران – کامرانیه
روف گاردن در تهران فرمانیه green roof garden in tehran farmaniyeh
نمونه روف گاردن در تهران – فرمانیه

 

اجرای روف گاردن در تهران

روف گاردن در ایران در بسیاری از شهرها از جمله تهران، اصفهان، مشهد، تبریز، شیراز و … به سبک های مختلف در حال اجرا می باشد و این در حالی است که در این بین اجرای روف گاردن در تهران نسبت به سایر شهرها رواج بیشتری یافته است. با افزایش ساخت و سازهای بی رویه و کاهش فضای سبز در دسترس، استفاده از سیستم فضای سبز عمودی علی الخصوص روف گاردن به عنوان راه حلی جهت افزایش سرانه فضای سبز به شمار می رود. اجرای روف گاردن در شهری مانند تهران، به لحاظ اقتصادی با وجود قیمت بالای زمین، هزینه اندک روف گاردن با ایجاد ارزش افزوده چند برابری به نسبت ساختمان های فاقد روف گاردن توجیه پذیر بوده، و در عین حال به لحاظ روانی، فضای سبز شخصی در نزدیک ترین فاصله به ساکنان ایجاد می کند که در همه اوقات سال قابل استفاده است.

مناطق مستعد اجرای روف گاردن در تهران

در شهر تهران اکثر ساختمان های مناطق شمال شهر مجهز به سیستم روف گاردن هستند و در طراحی ساختمان های جدید، سازندگان به ایجاد فضای سبز روی پشت بام توجه ویژه ای نشان داده اند؛ و در حال حاضر بیشترین حجم پروژه روف گاردن تهران مربوط به محله های ولنجک، زعفرانیه، نیاوران، کامرانیه، فرمانیه، قیطریه، اقدسیه و پس از آن مناطق غربی تهران مانند سعادت آباد و شهرک غرب می باشد. البته با توجیه اقتصادی و فنی روف گاردن، اجرای آن در سایر محله های تهران نیز در حال گسترش می باشد.

 

روف گاردن در تهران شهرک غرب green roof garden in tehran shahrak gharb
نمونه روف گاردن در تهران – شهرک غرب
روف گاردن در تهران زعفرانیه green roof garden in tehran zafaraniyeh
نمونه روف گاردن در تهران – زعفرانیه
روف گاردن در تهران ظفر green roof garden in tehran zafar
نمونه روف گاردن در تهران – ظفر

 

5/5 - (618 امتیاز)
Call Now Button