تهران، جنت اباد جنوبی، انتهای چهار باغ شرقی ،خیابان یاس، کوچه یاس نهم ، پلاک ۱۲
021-44478930 09121306522

روند اجرای پروژه روف گاردن

روند اجرای پروژه روف گاردن ( بام سبز ) مدولار چکادبام از صفر تا صد

قبل از اجرای هر پروژه روف گاردن (بام سبز) توسط تیم چکادبام، با توجه به نوع پروژه، کارشناس متخصص به محل پروژه اعزام شده و به صورت رایگان از محل بازدید انجام می دهد. سپس با توجه برداشت های انجام شده توسط کارشناس و نیازهای کارفرما و با توجه به مقیاس کار، طراحی دو بعدی( و یا سه بعدی در صورت درخواست کارفرما) در قالب ۲ الی ۳ طرح متفاوت با بازه قیمتی متفاوت، در آتلیه طراحی چکادبام انجام می گیرد. مطابق طراحی های انجام شده، پیش فاکتوری ارائه می گردد که در آن کلیه هزینه های اجرای روف گاردن (بام سبز)، به تفکیک هزینه اقلام، اجرا، نصب و … و زمان اجرای پروژه برای کارفرما صادر می گردد.

طراحی روف گاردن ( بام سبز ) به سبک چکادبام

تیم متخصص طراحی روف گاردن ( بام سبز) شرکت چکاد بام متشکل از معماران، طراحان منظر و مهندسین عمران با تجربه، پس از بازدید و مشاوره و هماهنگی با کارفرما به طراحی روف گاردن (بام سبز) در قالب پلان و به صورت دوبعدی شروع به کار می نمایند. طراحی ها معمولا در قالب ۲ یا ۳ طرح با سبک طراحی متفاوت و با طیفی متفاوت به لحاظ هزینه ارائه می شود. با توجه به متراژ و سختی کار، هزینه طراحی روف گاردن (بام سبز) به صورت دو بعدی ( پلان ) بر اساس متراژ طراحی شده متر مربعی ۳۰۰۰ تومان و به صورت سه بعدی متر مربعی ۶۰۰۰ تومان می باشد که در صورت عقد قرارداد، این هزینه به کارفرما بازگردانده خواهد شد.

در ادامه بخوانید  تراس سبز

به صورت کلی روف گاردن ( بام سبز ) به سبک چکادبام در ۵ تیپ متفاوت به لحاظ طراحی و هزینه به نام تیپ ساحلی، تیک ارگانیک، تیپ مینیاتوری، تیپ رویایی و تیپ لاکچری تقسیم بندی می گردد. اقلام مصرفی در کلیه ۵ تیپ مذکور یکسان بوده و در یک سطح کیفی تولید می گردند، به همین دلیل تفاوت در تیپ های مذکور تنها در تعداد و نوع اقلام انتخابی توسط کارفرما می باشد و نه کیفیت آنها.

در طراحی روف گاردن ( بام سبز ) توجه به مسیرهای اصلی رفت و آمد بسیار حائز اهمیت می باشد. به طور کلی در طراحی ها مسیرهای اصلی با دک چوب پلاست کف، فضاهای سبز با پلنترباکس و فضاهای باقیمانده با شن تزئینی و قلوه سنگ تزئینی تعریف می شود. وجود تجهیزاتی همچون آلاچیق، آتریوم، آبنما و یا تراکم فضای سبز و پوشش کف چوبی هزینه های اجرا را تغییر خواهد داد

Call Now Button